Політ на вертольоті у Варшаві – Преміум. Цікавий тур у столиці, що охоплює більшість визначних пам’яток. Ви злітаєте в тихому мальовничому місці поблизу гирла річки Вісла і перед вами, як на долоні, вся Варшава.

Панорама Варшави відкривається на багато кілометрів і з кожною хвилиною польоту ви все ближче та ближче підлітаєте до краси міста, щоб оцінити їх з висоти. Це неймовірні емоції та почуття захоплення, відчуття чогось нового та незвіданого. Під час польоту ви зможете розглянути, сфотографувати та зняти на відео максимальну кількість усіх історичних, культурних та сучасних споруд, Президентський палац, Королівський замок, Національний стадіон, Палац культури та науки, хмарочоси, багато відомих візитівок Європейської столиці.

Політ у Варшаві на гелікоптері гарний у будь-яку пору року, кожен сезон за своїм цікавим і неповторним, кожен політ унікальний і несе в собі свою особливу атмосферу. Щоб зрозуміти в чому тут секрет, ми рекомендуємо вибирати політ не тільки в теплу пору року. Оренда гелікоптера у Варшаві для прогулянкових, ділових польотів та чартерних рейсів доступна протягом року.

Хочемо Вам запропонувати три можливі вертольоти для польоту над Варшавою: Робінсон 44, Робінсон 66 та Єврокоптер 120.

Ви хочете політати гелікоптером? Тільки скажіть нам про це, решту ми зробимо за вас.

Приємного польоту та ласкаво просимо на борт.

Інформація про політ:

Вертоліт — Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Вертоліт — Robinson 66, 1 пілот + 3/4 пасажири

Вертоліт — Eurocopter 120, 1 пілот + 4 пасажири

Зліт — хеліпорт Konstancin

Час — 25 хвилин

Маршрут — Секерківський міст, Вілановий палац, стадіон Legia, панорама Варшави, Національний стадіон, центр науки Коперник, Президентський палац Варшава, Зоопарк, Королівський замок, Варшавська цитадель, Прага Конесер центр, Стара Прага, Національний стадіон, Лазенківський міст, Південний міст

Ціна Robinson 44 — 1700 zł PLN / 400 € EUR

Ціна Robinson 66 — 2550 zł PLN / 600 € EUR

Ціна Eurocopter 120 — 3900 zł PLN / 920 € EUR

  1. Головна
  2. Варшава
  3. Політ на гелікоптері Варшава – Преміум
Меню