Політ на гелікоптері у Варшаві – Платініум. На сьогоднішній день це найтриваліший оглядовий політ у Варшаві у нашому списку пропозицій.

У гелікоптері час летить дуже швидко і хочеться летіти ще й ще без зупинки. Чим більше хвилин Ви проведете у повітрі, тим більше відчуттів, емоцій та моментів Ви зможете пережити.

Ідея політати на гелікоптері несе в собі момент очікування та передчуття, а тим більше якщо це політ у подарунок. Емоції обов’язково подвоїться, якщо це політ сюрприз, про який ви дізнаєтесь лише перед гелікоптером.

Не встигнете озирнутися, як Ви вже в кріслі пристібається ременями безпеки і лопаті починають розкручуватися. Кілька миттєвостей і ось він, цей перший зліт і ті незабутні моменти. Вертоліт набере висоту і Ви швидко полетите на зустріч панорамам Варшави.

Вулиці, парки, палаци та хмарочоси столиці Ви зможете розглянути під хмарами. З кабіни гелікоптера все буде просто, як на долоні. Ви пролетите над усіма мостами, вздовж русла річки Вісла, над відомими історичними та культурними цінностями, популярними місцями у мешканців та гостей міста, зробите незабутнє коло над Національним стадіоном та назад.

Для Вас доступна оренда вертольота Robinson 44, Robinson 66 та більш ексклюзивний Eurocopter 120.

Політати вертольотом над Варшавою можна в будь-який день і погоду, на заході сонця, з друзями та родиною, порадувати гостей, додати яскравих фарб і настрою.

Ми готові летіти! А ви?

Інформація про політ:

Вертоліт — Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Вертоліт — Robinson 66, 1 пілот + 3/4 пасажири

Вертоліт — Eurocopter 120, 1 пілот + 4 пасажири

Зліт — хеліпорт Konstancin

Загальний час: 30 — 35 хвилин

Маршрут — Секерківський міст, Вілановий палац, стадіон Legia, панорама Варшави, Національний стадіон, центр науки Коперник, Президентський палац Варшава, Зоопарк, Королівський замок, Варшавська цитадель, район аеропорту Бемово, Прага Конесер центр, Стара Прага, Національний стадіон, Лазенківський міст, Південний міст

Ціна Robinson 44 — 2000 zł PLN / 470 € EUR

Ціна Robinson 66 — zł PLN / 470 € EUR

Ціна Eurocopter 120 — zł PLN / € EUR

  1. Головна
  2. Варшава
  3. Політ на гелікоптері Варшава – Платініум
Меню