Давно мрієте політати гелікоптером, але не хочете платити багато? «Еко» тур на вертольоті над Варшавою – недорога і досить доступна пропозиція.

Багато людей вважаю вертоліт чимось недосяжним та дорогим. Але це не так. Поспішаємо вас порадувати, оптимальною та недорогою пропозицією, для того, щоб спробувати, політати та доторкнутися до своєї мрії, стане один із наших недорогих польотів.

Усім нам потрібні позитивні емоції та враження, всім хочеться радіти та дарувати посмішки близьким. Зробіть маленький сюрприз для дорогих людей і відкрийте для себе світ з іншого боку. Впустіть небо у своє життя, повірте воно дуже чудово і Ви обов’язково повернетесь.

Політ вертольотом над Варшавою – супер можливість побачити одну з найпрекрасніших столиць Європи зовсім з іншого ракурсу, з такого, з якого Ви її ніколи не бачили. Такий політ підійде для тих, хто хоче лише спробувати і зрозуміти, чи варто боятися чи ні, для тих, хто хоче зробити маленький подарунок комусь зі своїх друзів чи рідних.

Вертоліт це щось інше, він не такий, як усі. Не вірте нам на слово, обов’язково приходьте і спробуйте політати гелікоптером!

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – хеліпорт Konstancin

Час – 10 хвилин

Маршрут – панорама Константцiн, Свидерські острови, Мазовецький ландшафтний парк, панорама Варшави та Національного стадіону, центральна частина міста, Південний міст

Цiна Robinson 44 — 700 zł PLN / 165 € EUR

  1. Головна
  2. Варшава
  3. Політ на гелікоптері Варшава – Еко
Меню