Оглядовий політ вертольотом у Варшаві — можливість політати гелікоптером і побачити з висоти панораму Варшави. Базовий політ – чудовий спосіб побачити Варшаву недорого.

Прогулянкові польоти над Варшавою на гелікоптері відкриють перед Вами нові горизонти, покажуть з висоти всю красу, яку просто неможливо побачити з землі.

Політ у Варшаві на гелікоптері проходить над мальовничими місцями. Низько пролітаючи після зльоту над Свидерськими островами, набрати висоту і піднятися над Мазовецьким парком, особливо гарним в осінній період тисячами квітів листя, пролетіти над центральною частиною, подивитися на Національний стадіон з зовсім іншого ракурсу, закарбувати в пам’яті панорами центру Варшави, їх не можна ні з чим переплутати.

Нікого не залишить байдужим такий політ. Ви легко здивуєте своїх рідних та близьких, зробите приємний сюрприз та подаруєте непоправні нічим хвилини. Кожен політ на гелікоптері унікальний, має свій тон і відтінок, а так само тривалий післясмак. Ви довго переглядатимете фото та відео свого польоту та ділитетесь емоціями з друзями.

Отримати незабутні моменти радості та захоплення — політати вертольотом у Варшаві недорого. Оренда вертольота у Варшаві для прогулянкових та чартерних польотів з нами легко та просто.

Чи подобається така ідея? Ми готові реалізувати ваші ідеї та прагнення.

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – хеліпорт Konstancin

Час – 17 хвилин

Маршрут – панорама Константцiн, Свидерські острови, Мазовецький ландшафтний парк, Стара Прага, Національний стадіон, панорама центра Варшави, центральна частина міста, Південний міст, пляж Романтик

Ціна Robinson 44 — 1300 zł PLN / 305 € EUR

  1. Головна
  2. Варшава
  3. Політ на гелікоптері Варшава – Базовий
Меню