Продається вертоліт Robinson R44 Raven 2 чорного кольору – універсальний вертоліт для приватних та комерційних польотів. Один з найпопулярніших і широко затребуваних вертольотів у світі, а також один із найдоступніших за ціною.

Рік випуску 2008 року, виробництво Америка. Вертоліт призначений для польотів ПВП/VFR в денний час, у будь-який час року, але так само може виконувати польоти вночі, у разі дотримання правил візуальних польотів. Гелікоптер досить економічний і не витрачає багато палива.

Гелікоптер розрахований на перевезення 1 пілота + 3 пасажирів. У вертольота немає багажного відсіку, але під кожним сидінням є простір для перевезення особистих негабаритних речей. Сам по собі вертоліт не розрахований на транспортування важких вантажів і габаритного багажу.

Обладнання: кондиціонер.

Гелікоптер експлуатувався в Україні. Протягом експлуатації знаходиться в ангарному зберіганні та з регулярним технічним обслуговуванням.

Купити вертоліт Робінсон 44 можна для невеликої родини із 3-4 чотирьох осіб. Основне призначення вертольота – для особистого користування, для ділового володіння або комерційних перевезень, прогулянкових та чартерних польотів.

Бажаєте купити свій перший вертоліт? Із задоволенням розповімо Вам про нього докладніше.

Інформація про гелікоптер:

Реєстрація – Україна

Місткість – 1 пілот + 3 пасажирів

Рік випуску – 2008

Кількість годин – 1057

Кількість годин до Engine Overhaul – 1143

Швидкість – 200 км/год;

Максимальна швидкість – 240 км/год;

Швидкопідйомність — 5 м/с;

Потужність двигуна — до 250 л/c;

Дальність польоту — 550 км;

Тривалість польоту — 3 ч;

Робоча висота — 300 м.

  1. Головна
  2. Продаж вертольотів
  3. Продаж вертольота. Придбати Robinson R44
Меню