Нічний політ на вертольоті в Києві має свою неперевершену атмосферу і таїнство.

Київ красивий у будь-яку пору року, дня та ночі. Але ніч надає свого шарму для польоту на вертольоті. Вночі Ви побачите те, на що вдень не зверніть увагу, чим можна захоплюватися тільки під час нічного польоту.

Із заходом сонця Київ підсвічується тисячами вогнів. На місто опускається ніч і столиця набуває свого неповторного і дивовижного вигляду. Батьківщина мати, Києво-Печерська лавра, мости, Межигір’я іскряться у світлі софітів. Найщасливіші та найщасливіші зможуть зустріти салют під час польоту.

Перший політ на гелікоптері, а тим більше перший нічний політ на гелікоптері, ну ось подумайте на хвилинку?! Ви тільки уявіть, що ви летите вночі на вертольоті, коли місто спить. Це захоплююча пригода, цікаве побачення або момент, для того, щоб зробити пропозицію руки та серця коханій людині та летіти на зустріч зіркам, тримаючись за руку.

Краси нічної столиці відкриваються під час польоту вночі. Світ дуже цікавий, наш Київ дуже гарний і неповторний уночі, це треба спробувати, на це варто подивитися хоча б один раз друзі!

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Вертоліт – Eurocopter 120, 1 пілот + 4 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час – 24 хвилини

Маршрут – Батьківщина Мати, Києво-Печерська лавра, Прапор, Поділ, Оболонь, мости, дамба Київської ГЕС, Межигір’я, Київське море, метро Лівобережна

Ціна Robinson 44 – 500 USD.

Ціна Eurocopter 120 – 650 USD.

  1. Головна
  2. Польоти на гелікоптері
  3. Політ на гелікоптері вночі
Меню