Межигір’я — найкрасивіший музей сучасності, уособлення краси, розкоші, неповторності, наймальовничіший музей-парк у столиці та загалом в Україні.

Краса резиденції вражають нашу уяву, кожен куточок радує око, а масштаби роблять парк просто неосяжним. Тут дуже красиво будь-якої пори року. Під час прогулянки парком Ви відчуваєте легкість і невимушеність.

Природа Межигір’я, поля, луки, архітектура та ландшафти обов’язково підкорять Вашу свідомість, а з кабіни вертольота, кожним своїм куточком приведуть Вас стан захоплення та ейфорії.

Кожен політ по-своєму цікавий і неповторний. Один з найпопулярніших і затребуваних політ на гелікоптері в Межигір’ї поєднує в собі Оглядовий політ над Києвом і політ у Межигір’ї.

Ви подивіться Київ, пролетите над мостами, побачите Межигір’я та Київське море, і з неповторними емоціями та захопленням будете ще довго згадувати Ваш політ на вертольоті.

Літайте на вертольоті, отримуйте задоволення, даруйте емоції близьким та рідним Вам людям!

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час – 20/24/30/36 хвилин

Маршрут – Батьківщина Мати, Києво-Печерська лавра, Прапор, Поділ, Оболонь, мости, дамба Київської ГЕС, Межигір’я, Київське море

Ціна – 20 хвилин 8500 грн., 24 хвилин 9500 грн., 30 хвилин 11500 грн., 36 хвилин 13500 грн.

  1. Головна
  2. Польоти на гелікоптері
  3. Політ на гелікоптері в Межигір’я
Меню