Хочете політати на гелікоптері і відчути, що Ви дійсно літали та Оглядовий політ для Вас не підходить? Тоді вибирайте годинний політ на гелікоптері в Києві та насолодіться від нових вражень на повну.

Захоплюючий політ 60 хвилин на гелікоптері в Києві дозволить розглянути нашу столицю від і до. Ви вилітаєте з аеродрому Гідропарк, повз Батьківщину мати, над мостами, вздовж Дніпра мчіться у напрямку Трипілля. Повірте, тут є чим помилуватися.

Після цього летить назад повз всі найвідоміші пам’ятки, над усіма мостами столиці в бік музею Межигір’я. Здійснивши пару кіл над парком, через Київське море Ви повернетеся на аеродром.

Політ 60 хвилин Київ – Трипілля – Межигір’я дасть Вам можливість розглянути максимально все найцікавіше, що можна отримати від польоту гелікоптером у Києві та найближчих районах.

Підберіть день, погоду, спекотне зелене літо або холодну снігову зиму, політайте одну годину на гелікоптері та візьміть максимум від польоту.

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час – 60 хвилин

Маршрут – Батьківщина Мати, Києво-Печерська лавра, Прапор, всі мости, Трипілля, Межигір’я, дамба Київської ГЕС, метро Лівобережна

Ціна – 22000 грн.

  1. Головна
  2. Польоти на гелікоптері
  3. Годинний політ на гелікоптері у Києві
Меню