Політ на вертольоті в Чорнобильську зону та місто Прип’ять. Найтриваліший тур на вертольоті.

Тривалість польоту до 100 хвилин. Він цікавий тим, що за маршрутом прямування в зону Ви зможете пролетіти над Києвом та Межигір’ям.

Чорнобильська зона відчуження – унікальне місце на планеті, місце, де зупинився час і можна повернутися в минуле. На календарі тут 1986 рік. Усі об’єкти в зоні залишилися практично не зворушені людиною та часом.

Пролітаючи над КПП Дітятки, Ви попрямуєте в бік радара Дуга, однієї з найвеличніших споруд у зоні. ЗГРЛС Дуга – секретний об’єкт Чорнобиль-2, антена спрямована на виявлення запуску балістичних ядерних ракет. Далі через Ядерне озеро, Ставок-охолоджувач ЧАЕС, на найближчому віддаленні від Чорнобильської АЕС Ви пройдете на найцікавіший та інтригуючий об’єкт зони – місто-примару Прип’ять. Подивіться на основні пам’ятки Палац культури Енергетик, готель Полісся та символ зони – колесо огляду.

Дика природа оживає в зоні, тут ми регулярно, під час польоту, зустрічаємо диких звірів, кабанів, коней, оленів, лосів і навіть вовків. З кабіни вертольота можна досить багато оцінити та розглянути, на що пішки Вам знадобиться дуже багато часу.

На зворотному шляху Ви пролетите біля Свято-Іллінської церкви, де за різними даними абсолютно немає радіації.

Зона відчуження унікальне і неповторне місце, про неї можна говорити годинами, але мабуть кожному було б цікаво на неї подивитися на власні очі, і відчути всю атмосферу і переживання від польоту в Чорнобиль.

Політ на вертольоті до Чорнобиля та Прип’яті – маленька історія для кожного з нас.

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час – до 100 хвилин

Маршрут – Батьківщина Мати, Києво-Печерська лавра, Прапор, мости, Межигір’я, Дуга, Чорнобиль, Ставок-охолоджувач, Прип’ять, Київське море

Ціна – 35000 грн.

  1. Головна
  2. Польоти на гелікоптері
  3. Політ до Чорнобиля та Прип’яті
Меню