Багатофункціональний вертоліт Robinson 66 один із найзатребуваніших вертольотів у світовій та українській авіації. Гелікоптер добре себе зарекомендував своєю надійністю та функціональністю. Він не розрахований на транспортування вантажів, але чудово підходить для особистого чи корпоративного володіння.

Вертоліт зручний та комфортабельний, клімат контроль встановлений у базовій комплектації. Обладнаний багажним відсіком, що важливо, якщо Ви подорожуєте на тривалий час та відстань. Можна взяти з собою багаж, але необхідно розуміти, великі валізи все одно не розмістяться, тому краще використовувати сумки.

Гелікоптер розрахований на перевезення 1 пілота та 4 пасажири. Тут слід зазначити необхідність враховувати сумарну вагу та габарити пасажирів, щоб гелікоптер зміг усіх взяти на борт. У будь-якому випадку 3 пасажири зможуть летіти без жодних обмежень.

Цей вертоліт здійснює польоти до Чорнобиля, літає нічні польоти. Оренда гелікоптера Робінсон 66 для чартерних польотів з можливістю здійснювати зліт/посадку на аеродромах, на внутрішніх та міжнародних аеропортах Києва та України, а також практично в будь-якій точці на карті, в районі фактично будь-якого населеного пункту.

Інформація про гелікоптер:

Вертоліт – Robinson 66, 1 пілот + 4 пасажири

Швидкість – 180 км/год;

Максимальна швидкість – 240 км/год;

Швидкопідйомність – 5 м/с;

Потужність двигуна – до 300 л/c;

Дальність польоту – 550 км;

Тривалість польоту – 3 год;

Робоча висота – 300 м.

  1. Головна
  2. Парк
  3. Гелікоптер Robinson 66
Меню