Eurocopter 145 – великий багатоцільовий дворуховий гелікоптер. Один із найпопулярніших і затребуваних гелікоптерів у Європі.

Завдяки своїм технічним характеристикам, якостям та функціональності, широко застосовується як для чартерних пасажирських польотів, так і з колосальним успіхом для медичних, рятувальних та інших важливих завдань. З недавніх пір використовується поліцією та МНС України. Зручні розсувні двері кабіни, розпашні двері багажного відділення, переобладнання салону для двох лежачих місць, установка всілякого медичного обладнання це далеко не весь спектр можливостей унікальної машини.

Нам доступна модифікація з VIP-салоном для перевезення 8 пасажирів. Салон просторий, шкіряні крісла, система клімат контролю та гарнітура з шумопоглинанням для комфортного польоту. Можна полетіти сім’єю чи великою компанією на відпочинок у Буковель чи на море до Одеси, у робоче відрядження по всій території України.

Оренда вертольота Eurocopter 145 для чартерних польотів доступна за попереднім замовленням та плануванням маршруту. Можна орендувати вертоліт для перельоту в один бік, туди й назад, з одним і більше ночівлею в пункті призначення за погодженням до вильоту. Вертоліт виконує польоти в аеропорти України в денний та нічний час цілий рік.

Ми можемо подати вертоліт у VIP-термінал аеропорту, на аеродром, сертифікований або не сертифікований майданчик, до заміського відпочинкового комплексу, готелю або туристичного комплексу.

Ви можете взяти з собою багаж у вигляді ручної поклажі, з розрахунку на кожного пасажира або повноцінний багаж у вигляді сумок (валізи виключаються) з розрахунку допустимої загальної ваги пасажирів і багажу на борту.

Єврокоптер 145 – ексклюзивний вертоліт бізнес-класу для польотів з VIP статусом для наших клієнтів.

Інформація про гелікоптер:

Вертоліт – Eurocopter, 1 пілот + до 8 пасажирів

Швидкість – 230 км/год;

Максимальна швидкість – 250 км/год;

Швидкопідйомність – 16,5 м/с;

Потужність двигуна – до 2 x 735 л/c;

Дальність польоту – 600 км;

Тривалість польоту – 3 год;

Робоча висота – 300 м.

  1. Головна
  2. Парк
  3. Гелікоптер Eurocopter 145
Меню