Eurocopter 130 — гелікоптер бізнес-класу популярний для чартерних польотів. Швидкий, мобільний та комфортний вертоліт для польотів у будь-який час та в будь-якому напрямку.

Вертоліт досить складно переплутати з іншим, його фюзеляж має відмінну та унікальну широку форму. Він значно ширший, ніж Eurocopter 120 і навіть Eurocopter 145, що дозволило розташувати на передньому ряду 3 крісла, а на задньому 4 пасажирських за замовчуванням. Однак у нашій модифікації задній ряд розрахований на 3 пасажири, що дозволяє розташувати з комфортом на ширших кріслах. Пожертвувавши кількістю, покращуємо якість. Повна відсутність скутості, м’якість та комфорт запорука приємного польоту.

Призначення вертольота – чартерні перевезення між містами та аеропортами України. Виняток може становити політ до Чорнобиля, якщо необхідна кількість пасажирів 5 осіб. Гелікоптер не рентабельно використовувати на короткі за часом перельоти.

Оренда вертольоту Eurocopter 130 для чартерних польотів між містами та аеропортами України — винятково зручно та швидко. Відмінність від оренди літака, коли можна літати тільки аеропорт — аеропорт, наприклад Київ Жуляни — Харків, полягає у відсутності обмежень щодо посадки або вони вкрай мінімальні. Можна спланувати політ з аеропорту в аеропорт, так само, як з аеропорту в будь-яку точку, на підготовлений або не підготовлений майданчик. Ми готові подати вертоліт на стоянку VIP-терміналу будь-якого з українських аеропортів і з легкістю проїхати до Буковеля чи Одеси.

Замовити політ на вертольоті можна за зручним для Вас маршрутом та часом. Розклад можна скласти з розрахунку оренди протягом одного дня, а також політ із ночівлею або кількома днями стоянки.

Єврокоптер 130 – оцініть всі привілеї, доступні для ділової авіації.

Інформація про гелікоптер:

Вертоліт – Eurocopter 130, 1 пілот + 5 пасажирів

Швидкість – 230 км/год;

Максимальна швидкість – 275 км/год;

Швидкопідйомність – 11,5 м/с;

Потужність двигуна – до 855 к/c;

Дальність польоту – 550 км;

Тривалість польоту – 3 год;

Робоча висота – 300 м.

  1. Головна
  2. Парк
  3. Гелікоптер Eurocopter 130
Меню