Eurocopter 120 Colibri – вертоліт представницького класу. Популярний вертоліт для різноманітних польотів, від прогулянкових до чартерних, просторий, комфортний, швидкий та привабливий у всіх сенсах представник свого класу.

Кабіна вертольота значно просторіша порівняно з Робінсоном 66. Фюзеляж з досить містким багажним відсіком, можна взяти з собою все необхідне. Посадкові місця в салоні розташовані в процесі руху і всім пасажирам буде зручно в процесі польоту. Хороші технічні характеристики, рішення та особливості конструкції дозволяють виконувати польоти швидко та плавно.

Розрахований Єврокоптер на перевезення 1 пілот + 4 пасажири. Вертоліт максимально задіяний для перевезень пасажирів між містами та аеропортами України. Ми можемо подати вертоліт на стоянку Vip та ЗОД аеропорту Бориспіль, Vip терміналу аеропорту Жуляни, Одеса, Харків, Дніпра, Львів тощо. Зробити стиковку між Вашим рейсом в аеропорту на бізнес літаку з нашим вертольотом для подальшого польоту в будь-який куточок або місце, де посадка доступна тільки для вертольота, а не для літака. Орендувати гелікоптер можна заздалегідь, напередодні або безпосередньо в день польоту.

Оптимізація всіх дій, відсутність або мінімізація тимчасових витрат дозволяє дуже швидко вирішувати поставлені перед Вами та гелікоптером завдання, прискорює будь-які процеси, де час відіграє найважливішу роль.

Оренда вертольота Єврокоптер 120 для фотосесії, польоту в ресторан, нічного або чартерного польоту – це завжди красиво, емоційно, вагомо та престижно.

Інформація про гелікоптер:

Вертоліт – Eurocopter 120 Colibri

Місткість – 1 пілот + 4 пасажири

Швидкість – 180 км/год;

Максимальна швидкість – 240 км/год;

Швидкопідйомність – 6 м/с;

Потужність двигуна – до 450 л/c;

Дальність польоту – 550 км;

Тривалість польоту – 3 год;

Робоча висота – 300 м.

  1. Головна
  2. Парк
  3. Гелікоптер Eurocopter 120
Меню