Cessna Citation Mustang 510 – супер легкий бізнес-джет, оптимальна альтернатива польоту на престижному гелікоптері. Компанія з майже столітньою історією літакобудування. Один із найпопулярніших, широко застосовуваних і затребуваних літаків у світовій авіації.

Чим же він нам цікавий та симпатичний? Давайте розберемо нижче.

Як будь-який, такого плану, легкий джет, по-перше підходить нам за місткістю та габаритами. Його можна сміливо порівняти з Eurocopter 120, Bell 407 і Eurocopter 130. Літак бере на борт 4 пасажири та багаж.

По-друге, за ціновою політикою вартість польоту по Україні трохи дорожча, ніж 120-ий, але дешевше, ніж 130-ий або 407-й вертоліт. Загалом можна відзначити, що за рівної пасажиромісткості отримуємо ту саму вартість польоту.

По-третє, літак такого плану в будь-якому випадку летить швидше, ніж гелікоптер. Розрахункова швидкість польоту становить 600 км/год, що дозволяє долітати з Києва до таких аеропортів, як Харків, Львів, Дніпро, Одеса за 40-45 хвилин, а в Ужгороді Ви не пізніше, ніж через 1 годину польоту. Ось у чому полягає очевидна перевага Cessna 510.

По-четверте, на борту літака, найчастіше на відміну від вертольота, завжди можна випити чашку кави, скуштувати закуски, провести переговори або відзначити успіх за келихом вина.

Часто при терміновому плануванні польоту на гелікоптері, зазвичай день у день, можуть виникнути обмеження з погляду нічних польотів, забезпечення чи метеоумов, у яких політ гелікоптером виявляється поза доступності. У цьому випадку літак приходить на допомогу, оскільки фактично не обмежений у погодних умовах, великі аеропорти переважно приймають цілодобово і головне, що він досить швидко летить. А з досвіду ми знаємо, що політ сьогодні на сьогодні дуже потребує швидкості та оперативності.

У нашій роботі ми намагаємося максимально уважно ставитися до наших клієнтів, прагнемо бути корисними та допомагати знаходити оптимальні шляхи та на 100% справлятися із завданнями, поставленими перед нами. Саме тому ми застосовуємо альтернативні рішення, поєднуючи польоти на літаку та гелікоптері для досягнення результату.

Якщо підбити підсумок, то можна з упевненістю сказати, що оренда літака Cessna для чартерного польоту Україною та за межі нашої країни — це те саме поєднання ціни, швидкості та безмежних можливостей.

Інформація про літак:

Літак – Cessna 510, 1/2 пілот/а + 4 пасажири

Швидкість – 580 км/год;

Максимальна швидкість – 630 км/год;

Швидкопідйомність – 15 м/с

Двигун – 2× турбовентиляторний Pratt & Whitney – 6,49 кН

Дальність польоту – 2000 км;

Тривалість польоту – 3 год;

Робоча висота – 12000 м.

  1. Головна
  2. Парк
  3. Літак Cessna 510
Меню