Вертоліт Bell 407 – перевірений часом, що зібрав досвід багаторічної історії, вкрай надійний і безпечний вертоліт. Комфортний, швидкий та безвідмовний, летить легко та м’яко.

Bell 407 – доступний зі шкіряним VIP салоном і розрахований на перевезення 4 пасажирів з можливістю взяти 5 пасажирів, якщо п’ятий займе місце біля пілота. Крісла зручні, м’які з бічною підтримкою, є підлокітники та підсклянники. Салон з бізнес моделлю, коли два ряди крісел спрямовані один в одного, два по ходу руху, а два проти. Ви можете обговорити основні моменти вашої поїздки або провести попередні переговори вже в процесі польоту для економії часу. Політ до цього має в своєму розпорядженні, пасажири сидять віч-на-віч з використанням шумоподавлюючої гарнітури, з можливістю роздільного з пілотом або загального використання для переговорів усередині кабіни за бажанням клієнта.

Вертоліт обладнаний сучасною авіонікою, клімат контролем, антивібраційною системою та додатково доробленою заводською шумоізоляцією для підвищення якості польоту. Ви можете взяти з собою ручну поклажу, негабаритний багаж у вигляді сумок (валізи виключаються) у багажний відсік.

Призначення вертольота — чартерні бізнес польоти, безпосадкові польоти в Чорнобильську зону, так само можлива фотосесія люкс і зйомка в кліпах, кіно і так далі. Кожне замовлення індивідуальне і потребує персонального підходу до поставлених завдань.

Вертоліт легко летить Вас у будь-який український аеропорт, з міжнародного у внутрішній та назад, на аеродром, в обраний Вами та максимально зручний пункт призначення за межами авіаційних об’єктів. Гелікоптер доставить Вас до літаки або зустріне Вас у VIP-терміналі, а якщо захочете, то відвезе в готель чи на дачу. Спектр можливостей у гелікоптера практично без обмежень.

У крайньому випадку, якщо політ на гелікоптері Вам з якихось причин буде не підходить, то як альтернативу можна використовувати легкий бізнес-джет, літак cessna для польотів у внутрішні українські та міжнародні аеропорти в ціновому сегменті порівнянному за вартістю польоту на гелікоптері Bell.

Оренда гелікоптера Bell 407 для чартерного польоту – рішучий крок та інвестиція в успіх.

Інформація про гелікоптер:

Вертоліт – Bell 407, 1 пілот + 5/6 пасажира

Швидкість – 230 км/год;

Максимальна швидкість – 260 км/год;

Швидкопідйомність – 7 м/с;

Потужність двигуна – до 860 л/c;

Дальність польоту – 600 км;

Тривалість польоту – 3 год;

Робоча висота – 300 м.

  1. Головна
  2. Парк
  3. Гелікоптер Bell 407
Меню