Доброго дня любі друзі. Хотілося б поділитись з вами нашими новинами цього літа.

1. Соціальні мережі

Після відновлення польотів ми почали вести свій TikTok та хочемо Вас запросити приєднатися до наших соціальних мереж. Багато хто з Вас вже є нашими передплатниками Instagram або Facebook. Приємно бачити всіх вас серед друзів. Ми публікуємо цікаві на наш погляд польоти, новини та цікаве про гелікоптери та літаки.

Посилання на наші соціальні мережі: Instagram :: TikTok :: Facebook

Ми раді, що продовжуємо спілкуватися з тими, хто з нами вже літав і з тими, хто ще має політати.

2. Польоти над Варшавою

На сьогоднішній день ми хочемо вас познайомитися з чотирма варіантами польотів на вертольоті над Варшавою.

  • Політ “Еко 10 хвилин” підходить для новачків. Він не дуже тривалий. Загальний час разом із запуском двигуна, польотом та зупинкою двигуна складе до 10 хвилин. Це досить мало для польоту гелікоптером, але якщо ви хочете тільки спробувати, можливо боїтеся літати, то даний варіант саме для вас.
  • Політ “Базовий 20 хвилин” тривалість до 20 хвилин дасть вам можливість більше відчути, що таке політ на гелікоптері та отримати заряд емоцій та енергії. Золота середина, оптимально за ціною та часом. Не найдовший, але й не найкоротший за часом політ.
  • Політ “Преміум 35 хвилин” максимально тривалий політ у небі Варшави на гелікоптері. Загальний час – 30-35 хвилин. Ви пролетите всю столицю з Півдня на Північ і назад, зможете охопити максимальну кількість визначних пам’яток та цікавих куточків, які видно тільки з неба.
  • Політ “Пілот вертольота“. Дуже цікава опція і одна з найпопулярніших, а головне емоційна. Не кожен день випадає можливість покерувати вертольотом, відчути його динаміку та драйв. Ми представимо його найближчим часом і посилання з’явиться тут.

3. Фотосет

Щоб познайомитися з вертольотом, не обов’язково на ньому літати. Ми хочемо сказати, що можна покращити портфоліо, провести фотосесію, зняти кліп, розпакування чи провести стрим у ТікТок чи Інстаграм. Ідей багато, але нам завжди цікаво чути щось нове від Вас. А ми зі свого боку із задоволенням у них поринаємо і беремо участь у процесі реалізації.

4. Продаж вертольота

Стати власником гелікоптера не дуже складно, але відносно недорого, якщо купити ресурсний гелікоптер. Порівняно з новим він може бути відчутно дешевшим. З ним простіше і швидше, тому що він уже готовий до польотів. Новий вертоліт необхідно замовити, чекати на доставку, проводити складання і так далі. Як правило, цей процес може тривати один рік.

Ми пропонуємо для покупки два ресурсні вертольоти:

  1. Eurocopter 130
  2. Robinson 44

Посилання на опис можна знайти тут: Eurocopter :: Robinson

Стати власником свого власного вертольота або купіть вертоліт разом з друзями та літайте по черзі.

5. Що далі?

Складно знову починати все з нуля, ми дякуємо вам за вашу підтримку. Ми маємо багато ідей, прагнень, але не завжди все залежить від нас. Будемо намагатимемося реалізувати їх, але як мінімум для цього нам потрібен час.

#новини #літо #варшава

  1. Головна
  2. Нотатки
  3. Літо 2024. Що нового? Де можна політати?
Меню