Квадрокоптер DJI Mavic 3 – найкращі якості всіх трьох поколінь у новому дроні. Mavic 3 – топовий дрон 2021-2022 року, зібрав у собі найкращі властивості лінійки та отримав цілу низку апгрейдів у кращих традиціях компанії DJI.

Дрон складно з чимось переплутати, оскільки простежуються силует та лінії попередніх моделей, але з деякими візуальними та конструктивними вдосконаленнями. Мабуть давайте розглянемо докладніше, що нового несе в собі ця машина.

Відразу впадає у вічі оновлена ​​камера від Hasselblad з двома об’єктивами. Верхня камера 12 МП 4K, 1/2 CMOS матриця, 4-х кратний цифровий zoom, FOV 15°, що дозволяє отримувати 28-ми кратний zoom. Нижня, вона ж основна камера, 20 МП 5.1K, 4/3 CMOS матриця при невеликих розмірах корпусу самої камери, регульована діафрагма від f2/8 до f/11 FOV 84°, великий динамічний діапазон 12.8 ступенів, технологія автофокусування VDAF та еквівалентна фокусна відстань 24 мм. Dynamic Range 12.8 дозволяє отримати збалансовані переходи між світлом і тінню, у поєднанні з Natural Colour Solution дає можливість зберегти яскравість та яскравість картинки. Камера у версія Mavic 3 Cine з підтримкою кодування Apple ProRes 422 HQ та H.264/265, на відміну від базової версії з підтримкою H.264/265.

Підвіс стабілізатора камери точно реагує на динаміку польоту, стабільно утримує картинку, плавно реагує на повороти дрону, протидіє впливу коливань, вібрацій, викликаних рухом коптера та впливом вітру. Заявлена ​​вітростійкість Mavic 3 досягає 12 метрів за секунду.

Важливим моментом під час експлуатації коптера є виключення ризиків зіткнення з перешкодами у польоті. Завдяки ширококутним всеспрямованим датчикам Advanced RTH, просунутим робочим алгоритмам та високопродуктивному процесору система виявлення перешкод APAS 5.0 здатна плавно обходити будь-які перешкоди, слідувати за об’єктом у лісі. Нова ActiveTrack 5.0 з більш тонкою і точною роботою датчиків для стеження за об’єктом під час руху, коли дрон, наприклад, слідує за вами. Обидві технології зарекомендували себе та показували відмінні результати у попередній моделі квадрокоптера Dji Air 2s. Заявлена ​​дальність виявлення перешкод сягає 200 метрів.

Літні характеристики Мавік 3 значно перевершують попередні моделі в лінійці. OcuSync 3.0 – передача відеосигналу доступна до 15 км. Гранична дальність польоту 30 км., а висота 6000 метрів. Dji колосально збільшили польотний час коптеру. Дрон може знаходити в повітрі до 46 хвилин, хоча у попередніх моделей воно досягало позначки 25 хвилин. Це стало можливим завдяки новій батарейці більшої ємності, що не могло не вплинути на вагу коптера, він став важчим та важить 895 гр. Крім того, змінилося місце посадки батареї, тепер вона встановлює із задньої частини, замість установки зверху, як було раніше. На батареї є зручна шкала заряду, що світиться. Заряджається досить швидко, протягом 1 години 30 хвилин. Максимальна швидкість польоту складає 75 км/год.

Якість передачі сигналу значно покращилася, дрон не втрачає зв’язок, навіть перебуваючи за великими бетонними спорудами щодо контролера. Супутникове позиціонування тепер Mavic обмінюється даними з GPS, Glonass, Galileo і китайською супутниковою системою навігації BeiDou.

Багато вже звичні фішки Mavic 3 отримали свої оновлення і поліпшення, AirSense стала працювати краще і фактично повідомляти про вертольоти і літаки, що наближаються. Розумне повернення додому RTH з можливістю вибудовувати оптимальний шлях повернення у вихідну точку. Всі улюблені QuickShots, MasterShots і Waypoints 3.0 побудова маршруту по дорожніх точках дають можливість створити максимально красиву картинку або панорамний вигляд, показати об’єкт з цікавих ракурсів і під різними кутами.

Dji Mavic 3 – інноваційний квадрокоптер з величезним потенціалом для реалізації передових можливостей та інженерних систем у майбутніх поколіннях.

#dji #drone #mavic3

  1. Головна
  2. Нотатки
  3. Квадрокоптер DJI Mavic 3 поколiння
Меню