Квадрокоптер DJI Air 2s – технологічний розумний дрон.

Безпілотник Air 2s від компанії DJI – продовження лінійки безпілотників серії Mavic, покращена версія свого попередника квадрокоптера Mavic 2. Легкий та функціональний квадрокоптер зі складними променями, зручний для транспортування під час поїздок та подорожей. Дрон легко складається у спеціальну сумку для перенесення пристрою, включаючи всі додаткові батареї, пропелери, фільтри та інші аксесуари.

Що змінилося і які покращення отримав квадрокоптер? Найочевидніше наявність двох додаткових сенсорів проти зіткнення з перешкодами для нової версії Active Track. Безпека під час польоту та попередження зіткнення допоможе зберегти дрон у цілості та безпеці, а також не пошкодити інші об’єкти або не завдати шкоди оточуючим.

Дрон отримав систему APAS 4.0 + Active Track 4.0. Технологія дає можливість значно краще працювати на попередження зіткнення, навчила дрон не просто не стикатися з перешкодами, а й оминати їх досить швидко та впевнено. Безпілотник став відмінно визначати гілки, дроти та інші малогабаритні перешкоди та обходити, утримувати задану мету завдяки новим системам.

Мабуть найважливіше нова камера з 20 мегапікселів 5K 1 дюймовою матрицею CMOS з розміром пікселя 2.4 мкм. Камера стала значно кращою, тепер можна знімати з роздільною здатністю 5.4K, 4K при 60 к/с із бітрейтом 150 Мбіт/с, 120 к/с у full HD, 240 к/с у full HD у режимі уповільненої зйомки Slow Mo, а так а 8-ми кратний цифровий zoom.

Зйомка на заході сонця, польоти в нічний час, вогні нічного міста тепер не проблема, завдяки високому дозвіл, кольору, високому динамічному діапазону і стабілізації дрону під час польоту. Камера працює просто чудово та ідеально передає картинку. Point of Interest 3.0, Hyperlapse Cource Lock, Waypoint, Circle, режим Master Shots, всіма улюблені QuickShot, що складається з оновлених Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid, Focus Track, варто просто включити в два торкання і коптер все зробить за Вас !

У комплекті з дроном йде апаратура управління (пульт) RC 231 з діапазоном робочих частот 2.4 ГГц та 5.8 ГГц з автоматичним перемиканням та використовується разом з мобільним телефоном. Пристрій сполучається так само з альтернативними контролерами RC Pro та Smart Controlller. Максимальна дальність передачі сигналу становить 12 км за прямою видимістю, без перешкод, а за супутникове позиціонування відповідає Gps/Глонасс. У разі втрати сигналу, квадрокоптер самостійно повернеться до точки зльоту, в автоматичному режимі. Доступи настроюються вручну параметри повернення додому.

Запобігання зіткненню з іншими повітряними суднами, літаками, вертольотами та бла забезпечує система AirSense, що працює на базі транспондера ADS-B. Повітряна обстановка відображається на екрані і в разі небезпечного зближення система повідомить пілота як дрону, так і іншого повітряного судна.

Розганяється дрон як Normal до 54 км/год, а режимі спорт до 72 км/ч. Квадрокоптер здатний перебувати у повітрі 25 перевірених хвилин, а у разі комплектації Combo Ви абсолютно легко зможете більше 1 години насолоджуватися польотом. Постачається модель в базовій комплектації та у версії Fly More Combo, де в комплекті присутні додаткові 2 батареї, пропелери, зярядний хаб, фільтри та зручна фірмова сумка для транспортування від DJI.

Квадрокоптер Dji Air 2s – це сучасний конструктивний дрон для повсякденних аматорських і професійних польотів. Він дуже чуйний, компактний, стійкий і завжди готовий літати на Ваше задоволення.

#dji #drone #air2s

  1. Головна
  2. Нотатки
  3. Квадрокоптер DJI Air 2s
Меню