Чартерний політ на гелікоптері з Києва до Запоріжжя — найкоротший і найшвидший шлях до південного регіону України.

Запоріжжя та Запорізька область – промисловий, енергетичний та авіабудівний центр для української економіки та бізнесу, значущий регіон у масштабах держави.

На сьогоднішній день українська дорожня карта не може забезпечити швидке автомобільне сполучення з регіоном, аналогічне до харківського чи одеського напрямку. Але можна скористатися літаком або ще краще орендувати гелікоптер для польоту до Запоріжжя. Як нам уже відомо, гелікоптер є найбільш економічним з погляду тимчасових витрат видом транспорту в нашій країні.

Час польоту на гелікоптері з Києва до Запоріжжя становить 2 години 15 хвилин — 2 години 45 хвилин в залежності від типу вертольота, точки посадки та метеоумов за маршрутом.

Базове місце зльоту аеродром Гідропарк, але за потреби ми можемо виконати підліт в аеропорт Київ Жуляни UKKK або Бориспіль UKBB. До нас можна швидко і легко дістатися з центру Києва чи з аеропортів столиці.

Як базові місця для посадки розглядаються міжнародний аеропорт Запоріжжя UKDE або аеродром Широке UKDC, розташований на Правому березі Дніпра, на підході до Запоріжжя з північного заходу. На відміну від аеропорту Запоріжжя, розташованого на Лівому березі Дніпра, з протилежного боку, що також впливає на тривалість і вартість польоту.

Оренда вертольота доступна протягом дня, пасажири можуть бути на одній або всіх ділянках, а також можлива стоянка/ночування від одного до декількох днів за попереднім погодженням до моменту вильоту з базового аеродрому.

Польоти на гелікоптері в Запорізькому напрямку дивовижно красиві та захоплюючі. Маршрут проходить над мальовничими ландшафтами України та широтами Дніпра. Ван не буде нудно, а навпаки цікаво протягом усього польоту. Попереду на Вас чекатиме багато нового, цікавого та захоплюючого. Вертоліт прикрашає будь-яку поїздку, робочий візит чи подорож.

Політ вертольотом у Запоріжжі — чудова інвестиція в майбутні проекти, шлях до нових рубежів та горизонтів.

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час загальний – 5,5 годин

Маршрут – Київ – Запоріжжя – Київ

Ціна – 4000 usd

  1. Головна
  2. Чартер
  3. Чартерний політ до Запоріжжя
Меню