Чартерний політ вертольотом з Києва до Одеси — можливість швидко переміститися з Півночі на Південь України з робочим візитом або на відпочинок.

Одеса — місто порт, зі своїм колоритом та історією, місто з активно зростаючим капіталом та інвестиціями, що розвивається та розростається сучасними спорудами та інфраструктурою.

Одеса має гарне транспортне сполучення з Києвом та іншими містами областей, що межують, але не завжди цього достатньо. Пробка, аварія, затор, ремонт дороги можуть стати несподіваними складнощами та створити цілу низку несприятливих перешкод на шляху. Для бізнесу та капіталовкладень час відіграє важливу роль, а вертоліт допомагає компенсувати ці ризики та витрати.

Політ вертольотом до Одеси, окрім швидкості, ще й наповнений позитивними емоціями, новими відкриттями та красою ландшафтів нашої країни.

Аеродром Гідропарк розташований у центральній частині Києва, між Правим та Лівим берегом Дніпра. Завдяки розташуванню, до нас зручно добиратися з центру міста, а також з обох аеропортів столиці. Інтервал між тим, як Ви приїхали на аеродром і гелікоптер злетить, складе не більше 10 хвилин, що вже говорить про економію часу на передпольотні процедури. Вертоліт готується заздалегідь і виключно Вас чекатиме.

Політний час до Одеси становить 2 – 2 години 30 хвилин, залежно від типу вертольота, погодних та інших умов за маршрутом.

Для зльоту/посадки в Одесі ми можемо за Вашим бажанням та попереднім погодженням використовувати Аеропорт Одеса UKOO або аеродром Гідропорт UKOE виходячи з географічного розташування і т.д.

Політ на гелікоптері до Одеси можливий із пасажирами на одній ділянці, туди і назад протягом дня. Ночівля або стоянка понад 1 день можлива за попереднім погодженням.

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час загальний – 5 годин

Маршрут – Київ – Одеса – Київ

Ціна – 3650 usd

  1. Головна
  2. Чартер
  3. Чартерний політ до Одеси
Меню