Чартерний політ на гелікоптері з Києва до Львова — швидкий та ексклюзивний шлях до центру західної України.

Львів — історичний, культурний та європейський центр країни за своїм географічним розташуванням. В архітектурі та звичаях простежується європейська складова та колорит. Львів дуже сучасне, технологічне та інноваційне місто.

Між Києвом та Львовом налагоджено досить гарне транспортне сполучення, автомобільне, залізничне та повітряне, але не варто забувати про гелікоптери.

Ексклюзивний шлях до Львова — політ вертольотом. Ми не раз говорили, що вертоліт дарує свободу дій, прибирає обмеження та перепони. Можна гарною компанією, сім’єю або з бізнес-партнерами полетіти до Львова з зупинками в цікавих місцях, навіть з можливістю полетіти в Карпати та Буковель.

Розрахунковий час польоту Київ — Львів в діапазоні 2 години 15 хвилин — 2 години 45 хвилин в залежності від типу вертольота, погодних умов та повітряного руху за маршрутом.

Під час польотів на західну Україну, в Карпати та Львів, найчастіше місцем посадки є заміські відпочинкові комплекси, готелі та резиденції. Як правило, при замовленні польоту Ви вже знаєте бажаний пункт призначення.

Ми з радістю обговоримо з Вами всі місця посадки/зльоту. Для ділових людей, бізнес переговорів та зустрічей з партнерами також може підійти та бути зручним VIP-термінал міжнародного аеропорту Львів UKLL. Із задоволенням сплануємо з Вами оптимальний маршрут.

Оренда вертольота для польоту до Львова доступна протягом одного польотного дня, з пасажирами на одній або всіх ділянках прямування, а також з однією або декількома ночівлями за попереднім погодженням до вильоту з майданчика базового аеродрому Гідропарк.

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час загальний – 6 годин

Маршрут – Київ – Львів – Київ

Ціна – 4600 usd

  1. Головна
  2. Чартер
  3. Чартерний політ у Львів
Меню