Чартерний політ вертольотом з Києва до Харкова — зручна можливість якісно швидко переміститися на Схід України.

Харків — центр промисловості України, у місті та області зосереджені різноманітні заводи та підприємства, які відіграють важливу роль діяльності регіону та країни. Останні десятиліття місто розвивається добрими темпами, бізнес та інвестиції працюють на високому державному та міжнародному рівні.

Між Києвом та Харковом гарне автомобільне сполучення, але якщо є необхідність відвідати область, тут дороги мають більш регіональне значення, отже швидкість значно знизиться і на машині займе багато часу. Ділові люди цінують свій час і гелікоптер здатний переміщатися по точках призначення без перешкод.

Розрахунковий час польоту Київ — Харків становить 2 — 2 години 30 хвилин з урахуванням моделі вертольота та погодних умов за маршрутом повітряного судна.

Як базові місця зльоту/посадки пропонуємо Вам розглянути аеропорт Харків UKHH або зпм Коротич UKEK. Місце посадки впливає вартість польоту, оскільки аеропортове обслуговування значно відрізняється за вартістю від аеродромного.

Тип вертольота є основним критерієм цінової політики. Ціноутворення залежить від класу вертольота, пасажиромісткості, витрат палива та вартості проміжного обслуговування ПС. Найекономічніший це Robinson 44, дорожчі представницькі Eurocopter 120 і Bell 407. Кожен вертоліт індивідуальний, до нього потрібен особливий підхід, такий самий, як і до всіх наших клієнтів.

Політ на гелікоптері в Харків доступний для замовлення в день польоту, за один день або при резервуванні за кілька днів до дати вильоту, а також з однією або декількома стоянками/ночівками у пункті або пунктах призначення за попереднім погодженням до вильоту з базового аеродрому Гідропарк.

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час загальний – 5 годин

Маршрут – Київ – Харків – Київ

Ціна – 3650 usd

  1. Головна
  2. Чартер
  3. Чартерний політ у Харків
Меню