Чартерний політ на гелікоптері з Києва до Дніпра — найпопулярніший маршрут у діловій авіації.

Дніпро – розташований на стику центру, сходу та півдня України. Великий енергетичний, промисловий, металургійний центр, місто державного та обласного значення, інноваційний та передовий бізнес-центр країни. У Дніпрі зосереджена велика кількість офісів, представництв та організацій різноманітних діяльності сучасного бізнесу та інвестицій.

Вам доступне залізничне та регулярне авіаційне сполучення. Але якщо Ваш розклад не збігається із загальним транспортним або потребує індивідуальних рішень, можна скористатися чартерним перельотом на гелікоптері до Дніпра.

Розрахунковий час польоту на гелікоптері до Дніпра складає 2 години 15 хвилин – 2 години 30 хвилин в залежності від типу вертольота та місця посадки/зльоту. Базовими є міжнародні аеропорт Дніпро UKDD або аеродром Кам’янка, розташований на околиці північної частини міста, на Лівому березі річки Дніпро. Але ми завжди готові розглянути Ваші побажання та спланувати політ у максимально зручному для Вас режимі.

Політ літаком Cessna Citation — 4 пасажирські місця. Розрахунковий час польоту Київ – Дніпро складає 45 хвилин. Місце посадки міжнародного аеропорту Дніпро. Регламент роботи аеропорту 24/7.

Досить зручний альтернативний спосіб, якщо є метео або нічні обмеження для польоту на гелікоптері, пізнє замовлення рейсу, а отже відсутність можливості планування та підготовки.

Залежно від цілей та завдань, слід розглядати відповідну модель вертольота. Пряме транспортування до пункту призначення при мінімальній кількості 1-3 пасажири, економний варіант Робінсон 44. Для більш комфортабельного, з додатковими посадками за маршрутом, з великою кількістю пасажирів від 3-х осіб, слід розглянути гелікоптери з лінійки Eurocopter у нашому авіапарку.

Орендувати гелікоптер/літак можна щодня, сьогодні на завтра, забронювати заздалегідь, а також є можливість ночівлі. Маршрут та графік польоту узгоджується заздалегідь, до дня та часу вильоту з базового аеродрому.

Політ вертольотом у Дніпро — оптимальне рішення для Вашого запланованого або термінового польоту на нашому повітряному транспорті.

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час загальний – 5 годин

Маршрут – Київ – Дніпро – Київ

Ціна – 3650 usd

  1. Головна
  2. Чартер
  3. Чартерний політ у Дніпро
Меню