Чартерний політ на гелікоптері з Києва до Буковеля – можливість оцінити краси гір з висоти в режимі максимального комфорту.

Ми літаємо до Карпат на вертольоті і взимку і влітку. Основна мета відпочинок та розваги, тому що в горах дуже багато всього цікаво, на що варто подивитися. З друзями чи у колі сім’ї, покататися на лижах, влаштувати собі свято чи полетіти на ділову зустріч. Для всіх цих цілей підходить вертоліт.

Політ на гелікоптері в Карпати відкриває перед Вам низку можливостей та привілеїв. Вертоліт доставить Вас одразу до пункту призначення, Вам не знадобиться двічі їхати в аеропорт у Києві та Івано-Франківську та витрачати час на проходження контролю тощо. Наш аеродром Гідропарк розташований у центральній частині міста, що мінімізує тимчасові витрати на трансфер. Підготовка до польоту займає 5-10 хвилин і Ви вже на борту прагнете своєї мети.

Замовити вертоліт для польоту в Буковель з можливістю перельоту в один бік, туди і назад протягом дня з очікуванням, а також політ з ночівлею за Вашим бажанням. Основне місце посадки гелікоптера Radisson Blu Resort, Bukovel. Але ми не обмежуємо Вас вибір точки приземлення.

Для чартеру в Буковель підходить будь-який гелікоптер з нашого парку, вибирати варто виходячи з кількості пасажирів та цілей польоту. Кожен з них поєднується зі швидкістю та комфортом.

Оренда гелікоптера для польоту в Буковель та Карпати підкреслює Ваш статус та допомагає випереджати час.

Інформація про політ:

Вертоліт – Robinson 44, 1 пілот + 3 пасажири

Зліт – аеродром Гідропарк

Час загальний – 6 годин

Маршрут – Київ – Буковель – Київ

Ціна – 4600 usd

  1. Головна
  2. Чартер
  3. Чартерний політ у Буковель
Меню