Про нас

Helicopter Kiev – прогулянкові та чартерні польоти

Ми виконуємо прогулянкові та чартерні польоти на вертольотах та літаках по Україні та Європі. У наш парк налічує понад 7 вертольотів різних типів та 1 літак бізнес-джет.

Ми починали літати на одному гелікоптері Robinson 44, але на сьогоднішній день у нашому парку кілька вертольотів і більше того, літак Cessna. Максимально зручний літак, здатний вирішувати поставлені перед ним завдання будь-якої пори року, вдень чи вночі. Прекрасна альтернатива таким гелікоптерам, як Eurocopter 120 або Robinson 66.

Наша кваліфікована команда готова максимально швидко, раціонально та ефективно спланувати Ваш політ у будь-якому зазначеному напрямку. У ході підготовки польоту ми врахуємо все за і проти та запропонуємо Вам оптимальний варіант для вирішення поставленого завдання.

У своїй повсякденній роботі використовуємо передові технології для прогнозування, планування та забезпечення польотів на повітряних суднах нашого парку.

За увесь час ми придбали чимало друзів, партнерів та людей, які нам довіряють день у день. Ми завжди уважно ставимося до наших клієнтів, незалежно від тривалості або дальності польоту.

Приходьте до нас літати. Ми завжди відкриті до нових ідей, польотів, цікавої співпраці.

Бажаємо Вам удачі та ласкаво просимо на борт!

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Результат нашої роботи

У процесі своєї діяльності ми прагнемо якісного зростання показників, як результат наших старань.

1
Аудиторія
1
Прогулянкові польоти
1
Чартерні польоти
1
Вертольотів + літак

Ми літаємо

Основні напрямки діяльності та популярні польоти:

Прогулянкові польоти у денний час

Прогулянкові та екскурсійні в межах Києва та області польоти на вертольотах Robinson 44/66, Eurocopter. Місткість 3/4 пасажира. Від 12 до 100 хвилин.

Прогулянкові польоти вночі

Прогулянкові польоти вночі на гелікоптері Robinson 44, Eurocopter 120 – 1/4 пасажира. Маршрут: Київ + Межигір’я 24 хвилини.

Польоти в Чорнобильську зону та Прип’ять

Прогулянкові та екскурсійні польоти до Чорнобиля та Прип’яті на вертольоті Robinson 44, Eurocopter 120, Bell 407 3/4/5(6) пасажирів. Маршрут: Київ + Межигір’я + зона відчуження.

Авіатаксі

Перельоти з точки А до точки Б у Києві та області. Наприклад політ в ресторан або політ в/з точку/і призначення на аеродром Гідропарк

Чартерні польоти

Між містами України чартерні польоти з посадкою в пункті призначення., біля населеного пункту, на аеродром, в аеропорт через VIP-термінали. Гелікоптери Robinson 44/66, Eurocopter, Bell 407 від 1 до 8 пасажирів. Внутрішні та міжнародні авіаперевезення літаком Cessna Citation 510 — 4 пасажири, Cessna XLS — 8 пасажирів.

Польоти з пілотуванням

До кожного прогулянкового польоту пілотування вертольота ручкою управління як додаткова опція. Зліт/посадку здійснює пілот.

Корпоративні польоти

Вибраний Вами вертоліт вилітає в точку проведення заходу та виконує серію з кількох польотів для гостей.

Романтичні польоти

Особливою популярністю користуються польоти в ресторан, побачення, політ у вигляді сюрпризу або подарунка. Пропозиції руки та серця під час польоту, а також гендерні вечірки з гелікоптером.

Весільний політ

Для молодят політ на весілля може виконуватися як прогулянковий, подарунковий політ або в день весілля політ у місце проведення заходу.

Меню